خدمات اسکن سه بعدی

اسکنر 3 بعدی Solutionix
اسکنر 3 بعدی Solutionix
اکتبر 8, 2019
مدل سازی 3 بعدی
مدل سازی 3 بعدی
اکتبر 8, 2019

خدمات اسکن سه بعدی

پرینت سه بعدی فناوری است که ساخت هر قطعه ای را ساده کرده است، اما برای پرینت سه بعدی به یک فایل سه بعدی نیاز است که هندسه قطعه را به صورت دقیق مشخص کند، برای این منظور در مواردی که اصل یک شیء در واقعیت موجود است، اسکن سه بعدی به کمک می آید تا به سادگی بتون فایل سه بعدی را از روی یک قطعه موجود به دست آورد.

اسکنر های سه بعدی عمدتا بر مبنای دو فناوری اسکن سه بعدی نوری (لیزری) و فوتوگرامتری کار می کنند. اسکنر های نوری یا لیزری، اسکنر های دقیق و گرانقیمتی هستند و برای کاربرد های حرفه ای استفاده می شوند. اسکنر های مبتنی بر فوتوگرامتری ساده و در دسترس هستند و برای کاربرد های خدمات اسکن سه بعدی مهندسی جوابگوی نیاز ما می باشند.

خدمات اسکن  سه بعدی ، برای تکمیل مجموعه خود، خدمات اسکن سه بعدی بر مبنای فناوری فوتوگرامتری را به خدمات پرینت سه بعدی اضافه کرده است. لذا مشتریان می توانند با مراجعه به مجموعه، تمام فرآیند چرخه تولید یک قطعه، از اسکن سه بعدی تا طراحی و اصلاح فایل سه بعدی و سپس پرینت سه بعدی با سه روش صنعتی مختلف و در نهایت فینیشنگ و رنگ کاری قطعات را در اختیار داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فناوری های اسکن سه بعدی به مقاله اسکن سه بعدی مراجعه کنید و برای اطلاع از خدمات اسکن سه بعدی با خدمات اسکن سه بعدی آتی نگر تماس بگیرید.